Novinky

Žhavé novinky

Plovací hračky aneb zábava nejen pro čtyřnožce


Chodíte rádi k vodě a berete čtyřnožce s sebou? Pak vám doporučujeme vzít hračky West Paw, všechny totiž plavou a jsou o dost bezpečnější než házení klacků.

West Paw máme rádi hned z několika důvodů.

  • Jsou z USA, ekologické, bez BPA a latexu a 100% recyklovatelné, dokonce mají i CE certifikaci nezávadnosti. Takže jsou super nejen pro psy, ale i pro přírodu.
  • Nová West Paw řada SEAFLEX™ je z jedinečné směsi recyklovaného plastu z oceánu a materiálu Zogoflex® s nulovým odpadem. Hračky jsou ekologické, netoxické a vyrobené s ohledem na životní prostředí včetně oceánů.
  • Velmi se nám líbí, že jdou dát bez problémů do myčky. A to nejen proto, že je naši chlupáči dokážou vymáchat ve všem možném, ale také proto že by si psi mohli zbytkovým pískem zbytečně obrousit zuby.
  • A hlavně je máme sami ozkoušené, tedy naši chlupatci samozřejmě, a víme, co všechno vydrží.

Co u vody (ne)dělat?

Než budete u té vody, pojďme si ještě zopakovat pár bezpečnostních rad. U psů je to vlastně velmi podobné jako u lidí a není to věda, nebojte.

Možná se to nezdá, ale i ve vodě se pes může přehrát, a to hlavně ve velkých vedrech. Když bude dlouho plavat, zadýchá se, a navíc mu na hlavu pálí sluníčko, tak si na to dejte pozor.

Jestli váš pes miluje vodu natolik, že vždy potřebuje vypít i kus rybníka, nedovolte mu to. Může se totiž intoxikovat vodou. To znamená, že pokud toho vypije víc, než tělo a ledviny zvládnou vstřebat, buňky na to začnou reagovat a může dojít až k otoku orgánů včetně mozku. Nechceme vás samozřejmě děsit, jen je fajn to mít na paměti.

Věříme, že sami neskáčete tam, kde to neznáte, tak to nenechte dělat ani svoje čtyřnožce. Kdo ví, jestli pod hladinou není kámen nebo klacek.

A pokud je vaše vyhlédnutá koupací nádrž plná řas a páchne už na dálku, asi raději koupání vynechte, taková kvalita vody nebude dobrá ani pro psa.

No ale jinak se koupejte, házejte a blbněte bez omezení. Může to pro vás být další aktivita, díky které utužíte vztah se svým psem, a ještě se u toho osvěžíte.

Jakou hračku vybrat?

Super je, že všechny West Paw hračky plavou, skáčou, jsou nezávadné a jdou dát do myčky. Takže vybírat můžete na míru vašemu psovi. A využijete je i na souši, samozřejmě.

  1. Nejnovější řada Seaflex je ze směsi recyklovaného plastu z oceánu a materiálu Zogoflex® s nulovým odpadem. Skvěle plavou, lítají a skáčí do všech směrů. Takový Snorkl je ve vodě krásně vidět.
  2. Druhá řada Zogoflex je plná plnicích hraček, do kterých můžete schovat pamlskyToppl dokonce můžete naplnit třeba jogurtem a pak zamrazit. Je to zároveň nejodolnější řada, ideální pro urputné kousače.
  3. Třetí řada je Zogoflex Echo, kde můžete zkusit třeba hračku Zwig pro vášnivé aportéry místo nebezpečného klacku.

Tak létu zdar a pokud byste si nevěděli rady s výběrem, klidně se nám ozvěte a něco vymyslíme.
 

 

 

 

 

Máme pro vás akce, které motivují, příběhy, které inspirují a produkty, se kterými to běhá lépe