Novinky
Žhavé novinky

Povánoční výměna balíčků

Jak už to tak bývá, na Vánoce dostaneme spoustu krásných dárků nejen my, ale i naši čtyřnožci. Bohužel se občas netrefíme do správných velikostí a musíme je vyměnit. Nebojte se, na výměny bude času dost. Prodlužujeme lhůtu na výměnu Vánočních objednávek do 31. 1. 2024, tedy do konce ledna. 

Jak správně provést výměnu?

Nejlepším možným způsobem, jak výměnu provést, je nám zavolat na telefonní číslo 702 077 833 nebo 607 622 716 nebo napsat e-mail na info@behejsepsem.cz nebo na obchod@dogsandfun.com. Pokud si nebudete jisti, jakou zvolit velikost, rádi vám pomůžeme. Určitě se na nás neváhejte obrátit i v případě, že si nejste jisti, zda vybraný dárek hafanovi správně sedí.

Jak je to s dopravou?

Výměnné zásilky posíláme přes dopravní službu DPD na naše náklady. Vždy se dohodneme na jakou adresu máme výměnnou zásilku odeslat. Výměny nelze provádět přes parcel shop (to jsou taková ta výdejní místa jako třeba Alza box).

Jak výměna balíčků probíhá?

Z našeho skladu odešleme balíček přes kurýra DPD. Ten vás bude následně kontaktovat o jeho převzetí a doručení na vámi zvolenou adresu. Jakmile k vám kurýr dorazí, předá vám nový balíček.

Vy pro něj budete mít připravený balíček s nevyhovujícím zbožím, který bude zalepený izolepou (tak, aby se do balíčku nedalo dostat). Kurýr si na tento balíček nalepí štítky, kde bude mít naši zpětnou adresu a doručí nám ho zpět na sklad. Výměnné zásilky jsou u vás do jednoho, maximálně dvou dnů od odeslání.

Důležité…

Důležité je, aby zboží nebylo nošené, špinavé a chlupaté. Mělo všechny visačky a kartony, se kterými je produkt dodáván.

V případě, že je produkt nevyhovující, rádi vám ho vyměníme za jiný. Nemusí se vždy jednat pouze o nevhodnou barvu nebo velikost. 🙂

 

Přejeme vám i vašim hafanům krásný nový rok a hlavně, ať to dobře běhá!

Máme pro vás akce, které motivují, příběhy, které inspirují a produkty, se kterými to běhá lépe