Novinky
Žhavé novinky

Tipy na vánoční dárky pro čtyřnožce

Vánoce se blíží. Těšíte se? A co dárky? Už máte vše potřebné? Pokud stále tápete, pak se pojďte podívat na naše tipy na dárky pro hafana, podle toho, co ho baví.

Každý čtyřnožec je jiný. Někteří zbožňují plnicí hračky a spoustu dobrot v nich, jiní raději něco na žvýkání. Hafan, který miluje cvičení určitě ocení nové výcvikové pomůcky. Psí atlet, který by na canicrossu vypustil duši, by si zasloužil třeba nový postroj


Když hafan miluje žvýkání

Pokud váš pes rád žvýká a okusuje všechno možné, dopřejte mu něco vhodného. U nás je v oblibě Chewiewoof - himálajská tyčka. Je to kvalitní kousací tyčka od české značky Løype, která je bez zápachu a laktózy. Hafana nejen zabaví, ale také pomáhá odstraňovat zubní plak.

Chcete raději hračku, která vydrží téměř cokoliv, můžete ji naplnit třeba sušeným masem a nakonec umýt v myčce? V tom případě sáhněte po plnicích hračkách od značky West Paw. Ať už vyberete Qwizl nebo Toppl, rozhodně nešlápnete vedle. Jestli chcete něco typicky vánočního, máme tyto dvě hračky ve vánoční limitované Holiday edici.

Když hafan miluje cvičení

Máte doma čtyřnožce, který s vámi rád cvičí, učí se nové triky nebo miluje protahování a posilování? V takovém případě je ideální dárek nějaký nový target do výbavy. Protože ten se vždycky hodí. Ať už zvolíte větší targety Hamtal Up s pěnovým povrchem nebo naši novinku Target Double s gumou, rozhodně se vám nebudou válet doma v koutě. A pro pokročilejší tu je ještě Target Vzorňák.

Proč cvičit na targetech?

Hafan se pomocí targetů učí vědomě používat packy. Přední jsou samozřejmě jednodušší, ale když budete trpěliví, zvládnete naučit i zadní. Díky tomu bude pes celkově obratnější, a také se naučí lépe koordinovat celé tělo i jednotlivé pohyby

Když hafan miluje výlety

Společný čas se čtyřnožcem je nejvíc. A co teprve v přírodě! Často vyrážíte se psem na výlety, prodloužené výlety a různé dovolené třeba v horách? Pak udělejte radost sobě i chlupáčovi a pořiďte si pořádné vybavení. Pro hafana pohodlný postroj. Co takhle Rock Long? Víceúčelový „polodlouhý“ postroj se skvěle hodí na túry nejen v horách. Navíc v něm můžete běhat canicross nebo i absolvovat překážkové závody. 

Abyste měli čtyřnožce na výletech pod kontrolou, bude se vám hodit vodítko. Co takhle sáhnout po Touring Adjustable bungee? Přepínací vodítko s polstrovanou rukojetí a pružnou částí. Ideální na toulky přírodou. Navíc má i dlouhou rukojeť u psa, která vám usnadní manipulaci ve úzkých prostorech.

Když hafan miluje dobroty

Co potěší psa, který se pro pamlsek může přetrhnout? Ideálně pořádná nálož pamlsků! Zde máme rovnou dva tipy. První je vánoční mixík pamlsků, do kterého jsme zařadili 3 nejoblíbenější druhy. A pokud chcete pro chlupáče větší zásobu, pak vybírejte z přírodních pamlsků. Na výběr máte ze 6 druhů, ale naším favoritem jsou jednoznačně Došmelouny.

Tak co nakonec vyberete vy? Ať už zvolíte cokoliv, čtyřnožec jistě ocení nejen dárky, ale i společně strávený čas s vámi. Tak na to myslete. 

 

Máme pro vás akce, které motivují, příběhy, které inspirují a produkty, se kterými to běhá lépe