Novinky
Žhavé novinky

Vánoční tipy na dárky?

Vánoce se nám rychle blíží a vy si pořád nejste jisti, co udělá radost canicrossovému nadšenci? Máme pro vás pár tipů na dárky, které potěší nejen dvounožce.
 

Váš blízký se teprve chystá začít s canicrossem? Tak co pořídit celou canicrossovou sadu, která obsahuje vše, co k běhu s parťákem potřebuje? Nebo třeba knihu, která je báječným průvodcem každého začínajícího nadšence. 

Kniha Běhej se psem je ideální volbou jak pro začínající, tak pokročilé týmy. Čtenáři v ní naleznou cenné informace ze světa tahacích disciplín a společného sportu se psem.

 

K běhání s hafanem potřebujeme kvalitní postroj, odpružené vodítko a opasek. Pokud si nejste jisti jakou velikost postroje pro psa zvolit, rádi vystavíme poukázku na nákup a následně rádi s výběrem pomůžeme osobně na naší prodejně.

 

Nebo máte v blízkosti někoho, kdo miluje chození po horách a svého hafana vždy bere s sebou? Pak doporučíme sadu, která je pro tyto aktivity vhodnější. Pro hafany se lépe hodí krátký postroj Line, pro dvounožce zase odpružené vodítko a sedák, který bude příjemný po celou túru.

 

Především hafani ocení Zimní balíček, který jim zajistí ochranu a péči o jejich tlapky a k tomu i něco na zub. Pro dvounožce tu máme malou pozornost – nonstop šátek v modré barvě.

 

 

Co udělá radost dvounožcům?

Pro dvounožce tu máme krásnou sadu Běhejspsem.cz. Krásné tričko skvělé pro každou příležitost. Příjemné kompresní ponožky, kulíšek, který nekouše a opravdu krásně hřeje. Soft láhev, která se vejde do každé kapsy i do běžeckého batohu a k tomu brýle.

 

Na večerní tréninky, procházky za tmy nebo jiné aktivity doporučíme výbornou čelovku značky Petzl Actik Core 2022. Má dva tipy svícení – červené a bílé světlo, tři různé druhy svítících kuželů a ideálních 600 lumenů.

 

Pro aktivní sportovce tu máme v novém designu sportovní čepici. Je skvělá na všechny zimní aktivity. 

 

A co dál?

V poslední řadě startovné na závody ve formě poukázky! V roce 2023 pořádáme dva závody. CaniX Open a Dogbiatlon. CaniX bude velký mezinárodní závod, kde budeme mít skvělou příležitost potkat závodní špičku nejen v canicrossu. Dogbiatlon je canicrossový závod spojený se střelbou z laserových pušek.

 

Tak přejeme šťastné a veselé Vánoce vám i vašim hafanům!

 

P.S. více tipů na dárky naleznete zde!

Máme pro vás akce, které motivují, příběhy, které inspirují a produkty, se kterými to běhá lépe