Novinky
Žhavé novinky

Výběh pro pokročilejší začátečníky – Drahaň (Praha)

Kdy
13. 6. 2024 19:00
Kde
Drahaň (vedle Bohnické léčebny)
Obsazenost
7 / 8
Cena
50 Kč nebo kreditů
Trenér
Kontakt
re.monika@seznam.cz
602717613
Povinná vlastní výbava
Vlastní postroj + vodítko + opasek

Obecné informace k akci

Společně se proběhneme.

Pravidla a podmínky účasti

- Tréninky jsou určené všem psům od 12 měsíců - Psi musí být v průběhu tréninku na vodítku. Pouštět na volno se mohou jen po domluvě s instruktorem a jen tam, kde to podmínky a pravidla města/oblasti povolují - Tréninky se konají za každého počasí - Odhlášení je možné nejpozději 24 hodin před konáním tréninku - Při odhlášení nejpozději 24 hodin před tréninkem se vám kredity připíší v plné výši zpět na váš účet, peníze do tří dnů na BÚ. Platí pouze pro registrované uživatele. - Pozdější odhlášení není možné a kredity i při vaší neúčasti na tréninku propadají - Tréninku pro začátečníky se mohou zúčastnit pouze týmy, které již absolvovali hodinu “Seznámení s canicrossem” - Tréninku se účastníte na vlastní nebezpečí a zodpovídáte za všechny škody způsobené vámi nebo vaším psem - Pokud máte agresivního, bázlivého psa, nebo háravou fenu, dejte prosím vědět instruktorům - Trénink se řídi dle aktuálních pravidel covid 19

Info od vedoucího akce

Pojďme si udělat radost společným výběhem. (Není to trénink, čas na dril přijde až s podzimem.🙂)

Výběh je pro začátečníky, je ale potřeba, ať vy i pejsek zvládnete cirka 5 km. Tempo, délku úseků a pauzy přizpůsobíme silám skupiny a počasí, hrotit to nebudeme.

Bereme chlupáče, co se umí chovat ve skupině a znají tah, místo prvního tréninku výběh dobrý nápad není. Pro začátečníky, co na tréninky chodí, naprosto ok.

Máme pro vás akce, které motivují, příběhy, které inspirují a produkty, se kterými to běhá lépe