Novinky
Žhavé novinky

Dog Epic víkend – fotogalerie

DER_4etap_web-202

Etapový Dog Epic Race, vložený Dog Epic Trial a festival s přednáškami a workshopy. To vše jsme zažili poslední květnový víkend v Jizerských horách u rozhledny Bramberk.

V etapovém závodě borci absolvovali 4 etapy. Celkem proběhli téměř 30 km s převýšením 1200 metrů. Viděli jsme krásné výkony i dojemné chvíle. Ohleduplnost a fair play. Toho všeho si nesmírně vážíme. 

Výsledky Dog Epic Race

Trial byl sice vložený závod, ale o to víc, si ho všichni užili. Nebudeme lhát, trať byla náročná. Navíc deštěm rozbahněná. Ale i začínající týmy se s tím popraly bez ztráty kytičky.

Výsledky Dog Epic Trial

 

 

Velmi nás těší, kolik nakonec dorazilo účastníků na přednášky a workshopy. Přednášející byli skvělí. Zábavní a navíc plní vědomostí, o které se s námi s lehkostí podělili.

První přednáška byla od Vaška Vančury pod názvem Od canicrossu ke spřežení.

 

Druhou přednášku jsme měli se zaměřením na první pomoc pro psa od MVDr. Frühauf Kolářové Martiny. Martina odvedla i skvělý workshop, kde byla teorie převedená do praxe.

 

Další přednáškou a následně i workshopem byl strečink psa, kterou krásně přednesla a předvedla MVDr. Michaela Mruvčinská, CertCAAPR z Physiodog.cz 

 

Měli jsme také přednášku od Péti Vysušilový z Lesemsepsem, která nám také spolu se svým manželem ukázala praktické vestavby do aut

 

Jako poslední přednášku jsme měli znovu od Vaška Vančury, který nám povídal o plemeni Evropský saňový pes.

 

Třetím workshopem byla technika běhu, kterou odvedl Honza Krabec z Rock Pointu.

 

Rock Point také dorazil se stánkem Trailrunning stacion, ve kterém měli mnoho značek běžeckých bot, které jsme si mohli půjčit na vyzkoušení. 

 

Visu dorazili s jejich cestovními vestavbami do aut. Jako musíme říct, že to je naprosto luxusní pohodlí. 

 

Děkujeme všem pomocníkům, kteří s námi na Bramberku tři dny od časného rána do noci pracovali na tom, aby vše proběhlo co možná nejhladčeji. Nebylo to snadné, ale je to za námi. A my jen doufáme, že zážitek z Dog Epicu se vám zaryl pod kůži.

 

Fotogalerie:

 

Dog Epic Trial 2022

Dog Epic Trial 2022

DER 2022 I. etapa

DER 2022 I. etapa

DER 2022 II. etapa

DER 2022 II. etapa

DER 2022 III. etapa

DER 2022 III. etapa

DER 2022 IV. etapa

DER 2022 IV. etapa

Máme pro vás akce, které motivují, příběhy, které inspirují a produkty, se kterými to běhá lépe